Yhteystiedot

Pääseura yhteydenotto

Liity jäseneksi!


Tule mukaan paikkakunnan urheilutoimintaan!
Järjestämme jäsenillemme monipuolista toimintaa ympäri vuoden.
Täytä oheiselle lomakkeelle nimesi ja yhteystietosi sisältäen perhekortissa kaikkien perheenjäsenten nimet ja lasten syntymävuodet.
Näiden tietojen pohjalta lähetämme jäsenmaksulaskun.

Voit myös ottaa yhteyttä sähköpostitse: pau.johtokunta@gmail.com

Jäsenmaksut vuodelle 2018
Ainaisjäsen 70 €
Perhekortti (sis. 2 aik. ja lapset) 20 €
Jäsen (Aikuinen/lapsi) 10 €

*
*
*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.

PDF-tiedostoPaU_markkinoinnintietosuoja_2018.pdf (61 kB)
Parikkalan Urheilijat Markkinoinnin tietosuojaseloste 2018
PDF-tiedostoPaU_Jäsenrekisterin_tietosuojaseloste2018.pdf (58 kB)
Parikkalan Urheilijoiden Jäsenrekisterin tietosuojaseloste 2018
PDF-tiedostoParikkalan Urheilijat säännöt.pdf (68 kB)
Parikkalan Urheilijat ry Säännöt

Parikkalan Urheilijoiden johtokunta vuodelle 2018
@: pau.johtokunta@gmail.com

Puheenjohtaja
Keijo Kosonen
Isännänkatu 4
59100 Parikkala
Puh. 050 0553712
@: keijo.kosonen@elisanet.fi
Varapj.
Jussi Siitonen
Puh. 050 570 3811
@: jsiitonen11@gmail.com
 
Jäsenet 

Jussi Tuunanen
Puh. 050 5412089
@: tuunanen.jussi@gmail.com

Paavo Laamanen
Puh. 040 5509170
@: paavo.laamanen@pp1.inet.fi
Jussi Poutanen
puh. 050 534 6234
@:jussipoutanen@hotmail.com
Sami Andersin
Puh. 0500 752421
@: sami.andersin@parikkalansahkotaito.fi
Tiina Lehto
Puh. 050 5855511
@: tiinalehto41@gmail.com
Sami Leppänen
Puh. 045 1359549
@: samppa56@gmail.com
Mika Jaatinen
puh. 040 5489978
@: mika.jaatinen72@gmail.com
Petteri Alavahtola
@:palavahtola@wippies.fi

Parikkalan Urheilijoiden kunniajäsenet:

Pentti Ritola
Jaakko Venhovaara
Inkeri Ahoranta
Airi Mutikainen
Keijo Kosonen