Parikkalan Urheilijat - PaU

Parikkalan Urheilijat ry


Parikkalan Urheilijoiden johtokunta vuodelle 2017
@: pau.johtokunta@gmail.com

Puheenjohtaja
Keijo Kosonen
Isännänkatu 4
59100 Parikkala
Puh. 050 0553712
@: keijo.kosonen@elisanet.fi

Varapj.
Jussi Siitonen
Puh. 050 570 3811
@: jussi.siitonen@ala-pekkola.fi

Sihteeri
Hanne Neuvonen
Puh. 050 5723717
@: hanne.neuvonen@gmail.com

Jäsenet:
Jussi Tuunanen
Puh. 050 5412089
@: tuunanen.jussi@gmail.com

Paavo Laamanen
Puh. 040 5509170
@: paavo.laamanen@pp1.inet.fi

Timo Huikko
Puh. 044 3753063
@: timo.huikko@pp.inet.fi

Sami Andersin
Puh. 0500 752421
@: sami.andersin@parikkalansahkotaito.fi

Tiina Lehto
Puh. 050 5855511
@: tiinalehto41@gmail.com

Sami Leppänen
Puh. 045 1359545
@: samppa56@gmail.com

Mika Jaatinen
puh. 040 5489978
@: mika.jaatinen72@gmail.com

Parikkalan Urheilijoiden kunniajäsenet:

Pentti Ritola
Jaakko Venhovaara
Inkeri Ahoranta
Aulis Mutikainen
Airi Mutikainen
Matti Tiainen
Keijo Kosonen
 
Liitteet:
- PaU säännöt (pdf-tiedosto 68,43 kt)

 

 

 

Ajankohtaista

Lentopallon miesten 2-sarjan otteluohjelma on julkaistu
Lentopalloliitto on julkaissut miesten 2-sarjan otteluohjelman PaU M2 joukkueen lohkon ohjelma Lue lisää...
- - - - -
16.9.2017 Pörö-Oro polkujuoksu
Pörö-Oro polkujuoksu 21 km juostaan puolimaratonina Rajojen reittiä pitkin Pöröpeikonpolulta Lue lisää...
- - - - -
PaUn lentopalloharjoitukset kaudelle 2017-2018
PaUn lentopalloharjoitukset kaudella 2017-2018: F(09-) Ke 17-18 Kirjolansali E/D(05-08) Ma 17-18, Ti Lue lisää...
- - - - -
Lisää uutisia

Tiedotteita


Tulokset pm-kilpailut 9-15v 1 osa 27.7.2017
- - - - -
Kanttiinitilityslomake 2017 v4
- - - - -
III PaU Biitsi 2017 TULOKSET
- - - - -
Lisää tuloksia

Etusivu | Ajankohtaista | Yhteys | Tiedotteita | Kestävyysurheilu | Lentopallo | PaU | Voimailu | Yleisurheilu | Kuvia