Parikkalan Urheilijat - PaU

Parikkalan Urheilijat ry


Parikkalan Urheilijoiden johtokunta vuodelle 2017
@: pau.johtokunta@gmail.com

Puheenjohtaja
Keijo Kosonen
Isännänkatu 4
59100 Parikkala
Puh. 050 0553712
@: keijo.kosonen@elisanet.fi

Varapj.
Jussi Siitonen
Puh. 050 570 3811
@: jussi.siitonen@ala-pekkola.fi

Sihteeri
Hanne Neuvonen
Puh. 050 5723717
@: hanne.neuvonen@gmail.com

Jäsenet:
Jussi Tuunanen
Puh. 050 5412089
@: tuunanen.jussi@gmail.com

Paavo Laamanen
Puh. 040 5509170
@: paavo.laamanen@pp1.inet.fi

Timo Huikko
Puh. 044 3753063
@: timo.huikko@pp.inet.fi

Sami Andersin
Puh. 0500 752421
@: sami.andersin@parikkalansahkotaito.fi

Tiina Lehto
Puh. 050 5855511
@: tiinalehto41@gmail.com

Sami Leppänen
Puh. 045 1359545
@: samppa56@gmail.com

Mika Jaatinen
puh. 040 5489978
@: mika.jaatinen72@gmail.com

Parikkalan Urheilijoiden kunniajäsenet:

Pentti Ritola
Jaakko Venhovaara
Inkeri Ahoranta
Aulis Mutikainen
Airi Mutikainen
Matti Tiainen
Keijo Kosonen
 
Liitteet:
- PaU säännöt (pdf-tiedosto 68,43 kt)

 

 

 

Ajankohtaista

PaRaS - Rajahölkkä 2017 juostiin aurinkoisessa säässä
Parikkalan-Rautjärven Sanomien nimikkohölkkä kokosi sunnuntaina rajapoluille Parikkalaan noin 80 osanottajaa. Lue lisää...
- - - - -
RAJARINKI-PYÖRÄILY
RAJARINKI-PYÖRÄILY järjestetään su 11.6.17 Parikkalassa. Ohjeet ym. Kestävyysurheilujaosto-välilehdellä Lue lisää...
- - - - -
PaUn B-pojat sijoituspeleissä 6.5. Forssassa
PaUn B-pojat pelasivat la 6.5.2017 sijoitusturnauksen Forssassa. Tasaisten pelien jälkeen Lue lisää...
- - - - -
Lisää uutisia

Tiedotteita


RaRaS-Rajahölkkä 2017 TULOKSET
- - - - -
Kanttiinin/Tapahtuman tilityslomake v2_2016
- - - - -
Tulokset II PaU-Ravintola Asema biitsi 23.7.2016
- - - - -
Lisää tuloksia

Etusivu | Ajankohtaista | Yhteys | Tiedotteita | 11.3. ESLAn BP 2016-2017 | Kestävyysurheilu | Lentopallo | PaU | Voimailu | Yleisurheilu | Kuvia